15 yaşındaki kız adı duyulmamış bir uyuşturucudan hayatını kaybetti

15 yaşındaki İngiliz kız, içeriği bilinmeyen uyuşturucu hapı kullandıktan sonra komaya girdi. Hayat mücadelesini kazanamayan genç kızın ailesi, gençlere ibret olması için son anlarını internetten paylaştı.

11.07.2018 Çarşamba 12:03
Güncellenme: 11.07.2018 12:10
İngiltere'de yaşayan 15 yaşındaki Shakira Pellow, ne olduğu bilinmeyen bir uyuşturucu hap içtikten sonra hayatını kaybetti. Ailesi, genç kızın hastanedeki son anlarında çekilmiş bir fotoğrafını basınla paylaştı.
 
 
GENÇLERİ UYARMAK İÇİN YAYINLADILAR
 
Üzerinde "Duplo" yazdığı açıklanan ve içeriği bilinmeyen hapı kullanan Shakira'nın, birden fazla organ yetmezliği yaşadığı ve kalp krizi geçirdiği açıklandı. Aile, gençlerin uyuşturucu kullanımının sonuçlarını görüp, bunun korkunç sonuçları ile yüzleşmeleri adına kızlarının fotoğrafını yayınladığını söyledi.
 
 
ARKADAŞLARI DA KULLANDI AMA ONLAR İYİ
 
Genç kız ile aynı grupta yer alan ve birlikte uyuşturucu kullanan diğer çocuklar da hastaneye kaldırıldı ancak hayati tehlikeleri bulunmayan çocuklar kısa süre içerisinde iyileşerek taburcu edildi.
 
 
Shakira'nın babası, fotoğrafı çekerken uyandığında onu kızına göstermek amacıyla çektiğini söyledi. Eşiyle bu konuyu tartıştıklarını ve sonunda bu kararı aldıklarını söyleyen acılı baba, gençleri bu beladan uzak tutmak için sonunda doğru oldupuna inandıkları kararı verdiklerini açıkladı.

HABER ÖNERİLERİ

Belçika Meclisinde 'sürtük' krizi

'Veba salgını Musul'u kasıp kavuruyor'

Otoparktaki 300 araç cayır cayır yandı

Guaido'dan Venezuela ordusunun kendisine yardım ettiği iddiası

Bakan Akar'dan FETÖ elebaşının iadesi ile ilgili flaş açıklama

Hindistan'da sahte içkiden ölenlerin sayısı artıyor!

İnternetten tanışıp evine çağırdığı kişi öldüresiye dövdü

Avusturya’da bir kişiyi öldüren ineğin sahibi 490 bin avro tazminat ödeyecek

Maduro'dan son dakika Türkiye talimatı!

Rusya'dan son dakika açıklaması: ABD Venezuela sınırına askerleri gönderdi!