15 yaşındaki kız adı duyulmamış bir uyuşturucudan hayatını kaybetti

15 yaşındaki İngiliz kız, içeriği bilinmeyen uyuşturucu hapı kullandıktan sonra komaya girdi. Hayat mücadelesini kazanamayan genç kızın ailesi, gençlere ibret olması için son anlarını internetten paylaştı.

11.07.2018 Çarşamba 12:03
Güncellenme: 11.07.2018 12:10
İngiltere'de yaşayan 15 yaşındaki Shakira Pellow, ne olduğu bilinmeyen bir uyuşturucu hap içtikten sonra hayatını kaybetti. Ailesi, genç kızın hastanedeki son anlarında çekilmiş bir fotoğrafını basınla paylaştı.
 
 
GENÇLERİ UYARMAK İÇİN YAYINLADILAR
 
Üzerinde "Duplo" yazdığı açıklanan ve içeriği bilinmeyen hapı kullanan Shakira'nın, birden fazla organ yetmezliği yaşadığı ve kalp krizi geçirdiği açıklandı. Aile, gençlerin uyuşturucu kullanımının sonuçlarını görüp, bunun korkunç sonuçları ile yüzleşmeleri adına kızlarının fotoğrafını yayınladığını söyledi.
 
 
ARKADAŞLARI DA KULLANDI AMA ONLAR İYİ
 
Genç kız ile aynı grupta yer alan ve birlikte uyuşturucu kullanan diğer çocuklar da hastaneye kaldırıldı ancak hayati tehlikeleri bulunmayan çocuklar kısa süre içerisinde iyileşerek taburcu edildi.
 
 
Shakira'nın babası, fotoğrafı çekerken uyandığında onu kızına göstermek amacıyla çektiğini söyledi. Eşiyle bu konuyu tartıştıklarını ve sonunda bu kararı aldıklarını söyleyen acılı baba, gençleri bu beladan uzak tutmak için sonunda doğru oldupuna inandıkları kararı verdiklerini açıkladı.

HABER ÖNERİLERİ

Orduda skandal! Erotik filmlerde oynayınca...

ŞOK! Kız arkadaşını banyoya bağlayıp... 'Hemen cinselliğe döndü'

Yanındaki kadının etek altı görüntülerini çekmeye çalıştı ve...

Trump açıkladı! Artık ödeme yapılmayacak

'Öpüşmek aldatma sayılmaz' dediler!

Son dakika... Trump'a darbe! Durduruldu

Afganistan’da intihar saldırısı: 43 ölü, 82 yaralı

ABD'den şok iddia! Terör listesine alacaklar!

ABD'de uçakta şoke eden görüntü!

İran ve Türkiye'den 'ortak operasyon' kararı