'Leke'de Sezen Aksu sürprizi!

Salı akşamlarının sevilen dizisi 'Leke'de bu hafta yetenekli oyuncu Burak Sevinç, Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Çocuklar Gibi”yi seslendirerek ekran başındakileri mest edecek.

20.05.2019 Pazartesi 07:27
Güncellenme: 20.05.2019 07:30
'Leke'de Sezen Aksu sürprizi. Kanal D’nin yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Leke” dizisinde Cem karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Burak Sevinç, “Çocuklar Gibi” şarkısını çaldığı gitar eşliğinde seslendirecek.
 
Yeni bölüme romantik gece damga vuracak!
Oyunculuğunun yanı sıra müzikle de ilgilenen Burak Sevinç; kanun, ud ve gitar çalıyor. Dizinin 6’ncı bölümünde Sevinç’in canlandırdığı Cem, Yasemin’i ilk kez evinde ağırlayıp ona kendi elleriyle yemek yapacak. Bu romantik gecede Cem, söyleyeceği şarkıyla hem Yasemin’i hem de ekran başındaki izleyenleri sesiyle büyüleyecek.
 
“Leke”de yönetmen değişikliği!
 
Salı akşamlarına güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla damga vuran Leke’nin yönetmeni değişti. İlk bölümden itibaren Metin Balekoğlu’nun yönettiği diziyi, 7. bölüm itibarıyla Şenol Sönmez yönetecek.Leke her Salı saat 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.

HABER ÖNERİLERİ

Tek Yürek 18. bölüm 2. fragmanı

TRT'den yeni yarışma! Sunucu belli oldu

Canevim 5. bölüm fragmanı

28 yaş küçük sevgiliye başrol!

Can Yaman'ın yeni ve eski sevgilisi aynı dizide!

Sekiz'in sırrı ne?

Çağlar Çorumlu Güldür Güldür'den ayrıldı!

4N1K dizisiyle ilgili yeni gelişme!

Afili Aşk 3. bölüm fragmanı

Tek Yürek 18. bölüm fragmanı