'Ebru Şallı’ya tecavüze kalkıştılar'

Son günlerin en çok konuşulan magazin figürü haline gelen Ebru Şallı hakkında yılın itirafı geldi. Güzel modele yıllar önce otel odasında tecavüz girişiminde bulunulmuş.

19.05.2017 Cuma 11:07
Güncellenme: 19.05.2017 11:10
Yaşadığı ilişkilerle ve sosyal medyada paylaştığı iddia edilen çıplak pozlarla gündemden inmeyen Ebru Şallı hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.
 
Türkiye’de pilates denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ebru Şallı hakkında açıklama yapan kişiyse gazeteci ve televizyon yorumcusu Bilal Özcan oldu. Yorumculuk yaptığı magazin programında konuşan Özcan, çok şaşırtıcı bir iddia ortaya attı.
 
İSTANBUL DIŞINDA GERÇEKLEŞTİ
 
Bilal Özcan; “Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar” dedi. Bunun üzerine “Ne zaman?” diye soran program sunucusuna tüm detayları şu sözlerle anlattı: “ İstanbul dışında bir otel odasında oldu bu olay. Ebru Şallı direndi, iffetini ve namusunu korudu. Yıllar önce yaşandı ama Ebru Şallı kendisi isterse detaylarını anlatır” diye konuştu. Bu iddiası sonrasında anne babaları uyaran Özcan şunları söyledi: “Ben bu açıklamayı anne ve babaları, genç kızları, delikanlıları uyarmak için yapıyorum. Entertaiment alemi, renkli dünya, eğlence dünyası denilen o alemin perde arkasında her türlü pislik yaşanmaktadır. Ünlülerin kazandıkları paraya, yaşadıkları hayata heveslenmeyin. Uyuşturucu, Alkol, tecavüz gibi tüm belalar ne yazık ki o alemin gerçeğidir. Anne ve babalar evlatlarını bu renkli dünyadan uzak tutsunlar…” (Sözcü)
 
 
 
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Şöhretli poposunu cesurca sergiledi!

İntihar haberlerine, Yıldız Tilbe'den flaş cevap!

Jelena yengeden yılın frikiği!

Itır Esen bakın kim çıktı? Çok şaşıracaksınız...

İrem Derici'nin hastalığı bu hale getirmişti!

Öpüşmeden sonra Hacı ile Ahu ilk kez karşılaştı!

Burcu Esmersoy'un şantaj davasında karar çıktı!

İrem Derici yoğum bakımda o ise...

Acun ile Şeyma'nın nikahına tek bir kişi katıldı!

Jenna Dewan’dan iç çamaşırlı gövde gösterisi!