'Çift’lik Bank Tosun Firarda'nın çekimleri başladı!

Çiftlik Bank olayını mizahi bir dille beyaz perdeye taşıyacak olan “Çift’lik Bank Tosun Firarda” sinema filminin çekimleri Kıbrıs’ta başladı.

17.07.2018 Salı 16:23
Güncellenme: 17.07.2018 16:25
Yapımcılığını ve yönetmenliğini İsmail Hakkı Koç’un yaptığı filmde,  Burak Alkaş ve Fercan Bay başrol olarak yer alıyor. 40 Kişilik bir ekiple yavru vatan Kıbrıs’ta çekimlerine başlanan film, İstanbul ve ABD’nin Miami kentinde yapılan çekimlerle 4 haftada tamamlanacak.  Çekimlerin ilk gününde film ekibini yalnız bırakmayan Kıbrıs basını çekimlere büyük ilgi gösterdi. 
 
 
Özgün bir senaryosu olan “Çift’lik Bank Tosun Firarda” filminin çekimleri bir hayli eğlenceli geçiyor. Kıbrıs’ta çekimleri başlayan filmin oyuncuları; hem çok eğleniyoruz, hem de farklı mekanlarda olmanın tadını çıkartıyoruz, dediler.
 
Filmin kadrosunda, başarılı oyuncu Tayfun Sav, Türkiye’nin ünlü plastik Cerrahi Zafer Atakan, instagram fenomeni Murat Övüç, Gülen Adam Yaşar Şengül, Duygu Özlen ve Kadir Gültekin gibi sevilen isimler de yer alıyor.  
 
“Çift’lik Bank Tosun Firarda” filmi, bir çok insanın mağdur olduğu bir konu olduğu için izleyici tarafından merakla bekleniyor. Yapımcı ve yönetmen İsmail Hakkı Koç, “Bizim amacımız aslında mağdur olan vatandaşlarımızın bu mağduriyeti bir daha yaşamamaları açısından, konuyu mizahi bir dille ve keyifli bir komedi filmi yaparak anlatmak” diyor. 
 
Şimdiden büyük merak uyandıran 'Çiftlik Bank Tosun Firarda' filmi 9 Kasım'da vizyona girecek. 
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Berlinale'de "Altın Ayı" ödülü İsrail'e gitti

14 milyon dolarlık kayıp tablo İstanbul’da bulundu

Ahmet Hatipoğlu hayatını kaybetti

Barış Arduç, Şener Şen'i geçti!

Padişah 2.Selim'i de yanlış biliyormuşuz

Sagopa Kajmer'den bomba itiraf!

Kitap tanıtımı Ayasofya'da yapıldı!

"Batı sanata 'bizim hikayemiz' gözüyle bakıyor"

Gizem Karaca’dan yeni sinema filmi!

"Nazar Boncuğu" da artık bir emoji